E-Dziennik
Zimowy Pejzaż 2017! Szkolny konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

14 lutego 2017r. po wnikliwej analizie 30 prac zgłoszonych w szkolnym konkursie plastycznym: „Zimowy pejzaż 2017"Jury w składzie: mgr Dorota Bąk, mgr Małgorzata Rosińska i dr Ireneusz Bęc, dr Ryszard Gapski postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.

3 nagrody oraz 1 wyróżnienie w kategorii kl. starszych licealnych:

I Nagroda (malarstwo) - Krystian Jandura, kl. 3 LP       (100 punktów)
II Nagroda (malarstwo) - Julia Pazdur, kl. 3 LP             (80 punktów)
III Nagroda (malarstwo) - Oliwia Gabryś, kl. 3 LP         (60 punktów)
Wyróżnienie (malarstwo) - Ewa Trzupek, kl. 3 LP           (20 punktów)

3 nagrody oraz 2 wyróżnienia w kategorii kl. młodszych licealnych

I Nagroda (malarstwo, rzeźba) - Wiktoria Krzemień, kl. 1 LP     (100 punktów)
II Nagroda (rysunek) - Klaudia Walek, kl. 1 LP                         (80 punktów)
III Nagroda (malarstwo) - Rufin Podleśny, kl. 4 OSSP                 (60 punktów)
Wyróżnienie (malarstwo) - Anna Kiełbus, kl. 1 LP                   (20 punktów)
Wyróżnienie (malarstwo) - Klaudia Czerkas, kl. 1 LP                   (20 punktów)

1 nagrody oraz 1 wyróznienie w kategorii kl.gimnazjalnych

I Nagroda (malarstwo) - Justyna Gibała , kl. 2 OSSP                 (100 punktów)
Wyróżnienie (malarstwo) - Bożena Knapik, kl.2 OSSP                 (20 punktów)

Zgodnie z regulaminem szkolny konkurs plastyczny „Zimowy Pejzaż” jest jednym z pięciu konkursów ogłoszonych dla wszystkich uczniów ZSP im. A. Kenara w Zakopanem. Za zdobycie I Nagrody przysługuje 100 pkt., za II Nagrodę 80 pkt., za III Nagrodę 60 pkt., oraz za wyróżnienie 20 pkt. Po rozstzrygnięciu wszystkich pięciu konkursów plastycznych i podliczeniu zdobytych punktów wyłonimy w każdej z kategorii zwycięzców.
Przypominamy! 13 marca 2017 r. - termin oddawania prac na szkolny konkurs plastyczny „Portret”

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSP im. A. Kenara w Zakopanem

Laureatom gratulujemy!!!

Kategoria - starsze klasy licealne

a1_aebe2e53d0986e33f8f1b2334a4daf3c.JPG

I Nagroda (malarstwo) - Krystian Jandura, kl. 3 LP

a2_aebe2e53d0986e33f8f1b2334a4daf3c.JPG

II Nagroda (malarstwo) - Julia Pazdur, kl. 3 LP

a3_aebe2e53d0986e33f8f1b2334a4daf3c.jpg

III Nagroda (malarstwo) - Oliwia Gabryś, kl. 3 LP

a4_aebe2e53d0986e33f8f1b2334a4daf3c.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Ewa Trzupek, kl. 3 LP

Kategoria - młodsze klasy licealne

a5_aebe2e53d0986e33f8f1b2334a4daf3c.jpg

I Nagroda (malarstwo) - Wiktoria Krzemień, kl. 1 LP

a6_aebe2e53d0986e33f8f1b2334a4daf3c.jpg

I Nagroda (rzeźba) - Wiktoria Krzemień, kl. 1 LP

a7_aebe2e53d0986e33f8f1b2334a4daf3c.jpg

II Nagroda (rysunek) - Klaudia Walek, kl. 1 LP

a8_aebe2e53d0986e33f8f1b2334a4daf3c.jpg

III Nagroda (malarstwo) - Rufin Podleśny, kl. 4 OSSP

a9_aebe2e53d0986e33f8f1b2334a4daf3c.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Anna Kiełbus, kl. 1 LP

a10_aebe2e53d0986e33f8f1b2334a4daf3c.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Klaudia Czerkas, kl. 1 LP

Kategoria - klasy gimnazjalne

a11_aebe2e53d0986e33f8f1b2334a4daf3c.jpg

I Nagroda (malarstwo) - Justyna Gibała, kl. 2 OSSP

a12_aebe2e53d0986e33f8f1b2334a4daf3c.jpg

Wyróżnienie (malarstwo) - Bożena Knapik, kl.2 OSSP